Dom Delfinów Hurghada

Oceniony 5.00 na 5 na podstawie 1 oceny klienta
(1 opinia klienta)

$13,00

Rejs łodzią do Domu Delfinów z możliwością snorklingu oraz obserwowania delfinów i niesamowitych raf koralowych Morza Czerwonego.

Czas trwania: 8:00-16:00

Opis

program

Zapraszamy we wtorki i piątki.

Rejs do domu delfinów zaczyna się około godziny dziewiątej. Płyniemy na spotkanie z tymi ssakami w ich naturalnym środowisku.

Jeśli dopisze nam matka natura, będzie można oglądać delfiny pływające tuż przy łodzi, a jeśli pogoda na to pozwoli , będziesz mógł do nich dołączyć. Są to delfiny żyjące z dala od sztucznych zbiorników w naturalnym środowisku. Dlatego rejs daje niepowtarzalną okazję obserwowania ich w codziennych sytuacjach.

Miejsce, do którego płynie statek, jest idealne do snurkowania, pełne pięknych, egzotycznych ryb i raf koralowych . Podczas rejsu będą dwa przystanki do snurkowania.

Ważne: Wycieczka do Domu Delfinów jest okazją do zobaczenia delfinów w ich naturalnym środowisku. W związku z tym nie możemy zagwarantować, że uda nam się spotkać delfiny podczas rejsu, ale mamy 90% szans na zobaczenie tych wspaniałych zwierząt.

Dom Delfinów Hurghada – co warto zabrać?

Jak przy każdej innej wycieczce łodzią warto zabrać własny sprzęt do snorkelingu, butelkę wody, krem z filtrem oraz nakrycie głowy. Jeśli nie posiadacie rurki z maską czy płetw, na łodzi będzie możliwość bezpłatnego wypożyczenia. Przy rejsie na Dom Delfinów warto też zabrać ze sobą tabletki na chorobę morską. Fale bywają bardzo silne, więc lepiej się zabezpieczyć.

W miesiącach zimowych warto zabrać cieplejsze bluzy czy kurtki, bowiem podczas porannych godzin może być dość chłodno na łodzi. Na pełnym morzu jest dość zimny, przeszywający wiatr. W godzinach południowych jest zwykle bardzo ciepło, ale rano warto być zabezpieczonym.

Dom Delfinów Hurghada – o czym warto pamiętać?

Wycieczka do Domu Delfinów jest doskonałą okazją na popływanie z delfinami jeżeli pogoda dopisze. Warto jednak pamiętać, że tylko osoby, które naprawdę dobrze pływają będą mogły wejść do morza z delfinami. W Domie Delfinów są zwykle duże fale, a statki, którymi przypływają wycieczki z turystami ciągle są w ruchu.

W cenie

 • transfer
 • sprzęt do snorklingu
 • lunch
 • woda, napoje bezalkoholowe
 • banana boat / sofa
 • przewodnik

Płatność dodatkowa

• napiwki
• transfer 5 USD za osobę z/do Sahl Hashes, El Gouna, Makadii, Safaga

Tabela cen

Dorośli 13 USD za osobę

Dzieci poniżej 12 lat  50%

Dzieci poniżej 6 lat za darmo

1 opinia dla Dom Delfinów Hurghada

 1. Oceniony 5 na 5.

  Asia

  Muszę przyznać, że nieźle bujało na statku, ale zobaczenie delfinów na żywo (po raz pierwszy w moim przypadku) było tego warte! Super wycieczka! Szczerze polecam każdemu, kto nie ma choroby morskiej 😀

Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz lubić także…