Hurghada City Tour

Oceniony 5.00 na 5 na podstawie 1 oceny klienta
(1 opinia klienta)

$6,00

Podczas Hurghada City Tour pokażemy Ci najbardziej interesujące i znane miejsca w Hurghadzie, poznasz codzienne życie Egipcjan, zobaczysz nowe i stare centrum miasta.

Czas trwania: 5 godzin

Opis

program

Zapraszamy codziennie.

Hurghada City Tour rozpoczyna się zazwyczaj po obiedzie. Spod hotelu odbiera Was bus. Wspólnie udajemy się na podbój miasta. Ta wycieczka jest szczególnie dopasowywana do turystów. Jeżeli chcecie więcej czasu spędzić na Marinie czy w meczecie, albo dla odmiany na targu warzywnym, dostosujemy się do Waszych potrzeb.

Do punktów programu należą: Nową Marinę – jedno z najbardziej reprezentacyjnych miejsc w mieście,  targ rybny , meczet, Kościół Koptyjski, oraz tradycyjny targ warzywno-owocowy. Podczas naszej wycieczki będziemy mieć okazję przyjrzenia się bliżej codziennemu życiu mieszkańców Hurghady.

Każdy będzie miał okazje na zrobienie zakupów w jednym z dużych domów handlowych. Jeżeli wolicie zakupy z targowaniem w ulicznych bazarach tam również możemy Was zabrać. Na koniec czas na relaks w kawiarni z kawą, herbatą , fajką wodną, i lodami dla dzieci.

Jest to wycieczka prywatna. 

Hurghada City Tour – co warto zabrać?

Podobnie jak na każdą inną wycieczkę warto wziąć ze sobą butelkę wody i aparat. Jeżeli jesteście zainteresowani zakupami na mieście, bądź wizytą  w restauracji trzeba mieć przy sobie również pieniądze.

Hurghada City Tour – o czym warto pamiętać?

Podczas wyprawy po Hurghadzie warto pamiętać, że przed wejściem do meczetu wszyscy musimy zdjąć buty, a kobiety będą zakładać specjalny strój zakrywający ciało i włosy. Jeżeli macie ochotę pochodzić dłużej po Daharze – najstarszej części Hurghady, warto ubrać się niewyzywająco.

w cenie

dodatkowo płatne

  • napiwki
  • wydatki osobiste
  • bilet wstępu do akwarium – 25 le
  • transfer z Sahl Hashes, El Gouny i Makadii 10$ od osoby

tabela cen

6$ od osoby dorosłej

dzieci do lat 12 50% ceny

dzieci do lat 6 za darmo

1 opinia dla Hurghada City Tour

  1. Oceniony 5 na 5.

    LM Holiday PL

    Moim zdaniem jest to jedna z fajniejszych wycieczek na jakie można się wybrać. Polecam szczególnie osobom, które są w Egipcie, bądź w Hurghadzie po raz pierwszy. Obcowanie z tą niesamowitą przepaścią między luksusowym hotelem, a życiem przeciętnego Egipcjanina jest niepowtarzalnym doświadczeniem.

Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *