Wycieczki z Hurghady

Wycieczki z Hurghady cieszą się dużą popularnością wśród turystów. Niewiele osób chce spędzić całe wakacje w hotelu. Po przebyciu tysięcy kilometrów znaleźć się w kraju faraonów i nie zobaczyć nawet piramid.

Hurghada jest najkorzystniej położonym kurortem jeśli urlopowicz zainteresowany jest zwiedzeniem świątyń czy grobowców Starożytnego Egiptu podczas wycieczki do Luksoru, czy zobaczeniem Sfinksa i piramid, czyli wycieczką do Kairu.

Rejsy morskie umożliwiają podziwianie wspaniałych raf koralowych oraz egzotycznych ryb. Zarówno podczas nurkowania, jak i snorklingu. Wycieczki po pustyni przyprawiają o dreszczyk emocji. Czasem poprzez jazdę na quadach, innym razem jazdę jeepem. Dla niektórych niezastąpioną atrakcją podczas safari okazuje się jazda na wielbłądzie.

Dla kogo wycieczki z Hurghady?

Wycieczki fakultatywne z Hurghady są idealnym rozwiązaniem dla osób, które nie chcą spędzić całych wakacji na terenie hotelu. Turystów, którzy przyjeżdżają do Egiptu nie tylko ze względu na pogodę czy cenę, ale i piękno Morza Czerwonego czy dziedzictwo Starożytnego Egiptu, również zachęcam do wycieczek.

Wyświetlanie 1–10 z 59 wyników